Möt vår ledningsgrupp

Tribias ledningsgrupp består av en engagerad expertgrupp som ständigt verkar för företagets bästa. Det är våra medarbetare som skapar mervärde för våra kunder och verkligen gör skillnad. För att lyckas har vi högt i tak och kort väg från anställd till närmaste chef.

Svin├©, Steinar

Steinar Svinø

CEO

Jag ansvarar för strategi, ledarskap och den operativa driften. Min roll innebär också att jag har ansvaret för att utmana och organisera, samt inspirera och vara en kulturell bärare.

steinar.svino@tribia.com / +47 952 92 174

Vognild, Anne

Anne Vognild

CFO

Jag ansvarar för ekonomi och administration i Tribia, med ansvar för budget- och resultatövervakning samt rapportering till våra ägare och investerare.

anne.vognild@tribia.com / +47 982 47 166

Antonsen Bredal, Camilla

Camilla Bredal Antonsen

Head of HR

Med de anställda i fokus är jag ansvarig för hela HR-området både strategiskt och operativt, dvs all verksamhet som rör planering, rekrytering och utveckling av Tribia-anställda i både Norge och Sverige.

camilla.antonsen@tribia.com / +47 952 92 172

Jonson, Geir

Geir Johnson
CIO

Jag har arbetat i företaget sedan 2012 med ansvar för IT. Tillsammans med duktiga kollegor är mitt fokus som CIO att erbjuda den säkraste lösningen och bästa kundupplevelsen när man använder Tribias tjänster.

geir.johnson@tribia.com / +47 90 20 60 26

Wittusen, Kim

Kim Wittusen

Country Manager Norway

Jag har det kommersiella ansvaret för den norska marknaden. Jag är ansvarig för försäljning, konsultation och marknadsföring. Vi lyssnar på våra kunders olika behov och tillhandahåller den utbildning de behöver för att säkerställa framgångsrik användning.

kim.wittusen@tribia.com / +47 982 47 179

Nirvin, Fredrik

Fredrik Nirvin

Country Manager Sweden

Jag har det kommersiella ansvaret för den svenska marknaden. Jag är ansvarig för försäljning, konsultation och strategiutveckling i Sverige. Det innebär även att jag leder den svenska organisationen vad gäller företagskultur samt med drift- och resultatansvar.

fredrik.nirvin@tribia.com / +46 70534 80 80

Marthinsen, Tore-web

Tore I. Marthinsen

CPO

Tillsammans med skickliga medarbetare
driver jag och är ansvarig för strategi och innehåll
i våra lösningar som hjälper våra kunder
att arbeta smartare.

tore.marthinsen@tribia.com / +47 404 14 300

Frimannsson, Asgeir-web

Asgeir Frimannsson

CTO

Jag ansvarar tillsammans med en underbart kompetent och kreativ grupp människor för att utveckla, undersöka, prototypa och designa våra programvarulösningar.

asgeir.frimannsson@tribia.com / +47 413 65 966